Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Patchkabel Glasvezel OS2  SC/SC 50 meter - Duplex -  LSZH
Patchkabel Glasvezel OS2 SC/SC 50 meter - Duplex - LSZH
€36,73 Excl. btw
€44,44 Incl. btw

Patchkabel Glasvezel OS2 SC/SC 50 meter - Duplex - LSZH

€36,73 Excl. btw
€44,44 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen  
Je hebt nog counting... uur
SKU:223972
Informatie

Patchkabel Glasvezel OS2 SC/SC 50 meter - Duplex - LSZH

 

Type vezel     Singlemode
Categorie     OS2
Aantal vezels     2
Anti-knik mouw     aandoen
Type connectoraansluiting 1     SC-duplex
Kleur connector 1     blauw
Type connectoraansluiting 2     SC-duplex
Kleur connector 2     blauw
Kabeltype     I-V (ZN) HH
Kabelconstructie     Duplex
Kabel-Ø     2 mm
Kleur buitenmantel     geel
Jacket Materiaal     LSZH
Vlamvertragend     volgens EN 50265-2-1
Bedrijfstemperatuur     -40 - 70 ° C
Bewaar temperatuur     -40 - 85 ° C
Inbrengverlies 1310nm     <0,2 dB
Kwaliteitsklasse singlemode     B / 2 acc. IEC 61753-1
Standaard bekabeling     ISO / IEC 11801; EN-50173-1
Kabel voldoet aan norm     IEC 60793-2

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!