Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 220mtr.
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 220mtr.
€410,89 Excl. BTW
€497,18 Incl. BTW

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 220mtr.

€410,89 Excl. BTW
€497,18 Incl. BTW
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1 werkdag
Je hebt nog counting... uur
SKU:375640
Informatie

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 220mtr.

· LSZH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 4.8 x 2.8
· 8X LC
· Singlemode 09/125 µ
· Diam. 4mm

  • Connectoren zijn gemonteerd en getest in een clean room productie omgeving
  • Kabel wordt geleverd met individueel testrapport op demping (insertion loss) per fiber in beide richtingen
  • Geen investering nodig in apparatuur om te lassen en testen
  • Tot 80% minder installatietijd (vergeleken met het zelf monteren van connectoren)
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!