Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-300 mtr.
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-300 mtr.
€470,06 Excl. btw
€568,77 Incl. btw

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 in/outdoor 4 voudig LC-LC-300 mtr.

€470,06 Excl. btw
€568,77 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1 werkdag
Je hebt nog counting... uur
SKU:373356
Informatie

 Singlemode 9/125 OS2 indoor/outdoor kabel 4 voudig met LC connectoren

· LSZH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 4.8 x 2.8
· 4X LC
· Singlemode 09/125 µ
· Diam. 4mm

·

 

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!