Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 µ 4 voudig LC>LC 150 mtr Tight Buffer
Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 µ 4 voudig LC>LC 150 mtr Tight Buffer
€397,15 Excl. btw
€480,55 Incl. btw

Glasvezel Patchkabel OM3 50/125 µ 4 voudig LC>LC 150 mtr Tight Buffer

€397,15 Excl. btw
€480,55 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1 werkdag
Je hebt nog counting... uur
SKU:332506
Informatie

Glasvezel Patchkabel Duplex LC>LC 50/125 µ OM3 Tight Buffer 150 mtr.

· 4 voudig
· Tight Buffer 
· LSZH
· Cable diameter 4 mm
· Aqua 
· 4x LC to LC
· Multimode 50/125 æ
· Length 80m
· Class OM3
· ACT

Geschikt voor indoor gebruik, geschikt voor zowel horizontale als verticale installatie.

Door gebruik van beschermbuis met trekoog eenvoudig te installeren en robuuste bescherming van connectoren.

Voor de afwerking van de kabels is geen gereedschap nodig

 

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!