Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Coupler, SC-APC - SC-APC simplex adapter singlemode OS2
Coupler, SC-APC - SC-APC simplex adapter singlemode OS2
€1,30 Excl. BTW
€1,57 Incl. BTW

Coupler, SC-APC - SC-APC simplex adapter singlemode OS2

€1,30 Excl. BTW
€1,57 Incl. BTW
Maak een keuze: *
Op voorraad
Je hebt nog counting... uur
SKU:288520
Informatie

SC-APC - SC-APC simplex Coupler, singelmode van hoge kwaliteit tegen scherpe prijs

· SC-APC - SC-APC
· simplex

· singelmode
· Zirconia Ceramic Sleeve
· Polymer housing
· incl. fixing material
· Kleur groen
· Zirconia Ceramic Sleeve

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!