Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Converter Glasvezel SC - RJ45  - Multimode - Gbit POE
Converter Glasvezel SC - RJ45 - Multimode - Gbit POE
€70,95 Excl. btw
€85,85 Incl. btw

Converter Glasvezel SC - RJ45 - Multimode - Gbit POE

€70,95 Excl. btw
€85,85 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1-2 werkdagen
Je hebt nog counting... uur
SKU:390022
Informatie

Gigabit Ethernet PoE + Media Converter, Multimode 802.3at, 30W, SC-connector, tot 0,5 km

De perfecte converteroplossing voor optische gegevensoverdracht

     PoE- PSE
     Verzendt gegevens van hoge kwaliteit en biedt bovendien het hoogste niveau van faalveiligheid
     Een snelle overdracht binnen het gigabit-bereik is gegarandeerd
     Bereik tot 0,5 km

 

     Maximaal totaal vermogen van 30 watt
     Compatibel met de standaarden IEEE802.3, IEEE802.3u en IEEE802.3z
     Automatische kabelherkenning - Auto MDI / MDI-X-functie
     Automatische herkenning van full en half duplex
     Zet draadgebaseerde netwerksignalen om in glasvezelsignalen
     10/100 / 1000Base-TX tot 1000Base-SX
     Poorten: 1x RJ45, 1x SC duplex
     Bereik tot 0,5 km
     Golflengte: 850nm
     Multimode dubbele vezel
     Diagnostische LED's voor status- en activiteitsbewaking
     Voeding: 48 ~ 52V DC
     Bedrijfstemperatuur: -20 ° C - 65 ° C
     Opslagtemperatuur: -40 ° C - 85 ° C
     Afmetingen (mm): 95 (L) x 71 (B) x 26 (H)
     MTBF: 500.000 uur
     Connector 1: RJ45
     Connector 2: SC
     Modus: Multimode
     Afstand (km): 0,5
     Uitzendmodus: unidirectioneel
     PoE-injector: ja
     Ethernet-snelheid: Gigabit

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!