Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
3Com-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
3Com-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km
€32,15 Excl. BTW
€38,90 Incl. BTW

3Com-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

€32,15 Excl. BTW
€38,90 Incl. BTW
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1-2 werkdagen
Je hebt nog counting... uur
SKU:369981
Informatie

3Com-compatible mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

De mini GBIC (SFP) transceiver modules bieden een hoge kwaliteit en betrouwbaarheid. Deze modules zijn geschikt voor fiber transmissie van: switch naar switch, converter naar switch, converter naar converter en diverse andere applicaties. Met de mini GBIC (SFP) transceiver modules is het mogelijk om grote hoeveelheden data te versturen over grote afstanden (>80km), bij traditionele cat kabels is de afstand beperkt tot 90-100m. Deze modules voldoen aan de MSA (Multi Source Agreement) standaard en zijn daarom compatibe met apparatuur van verschillende fabrikanten.

· 3Com compatible
· Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module
· High quality and excellent reliability
· 1.25 Gbps Maximum Data Rate
· Compliant to IEEE 802.3z Gigabit Standard
· Class 1 laser product compliant with EN 60825-1
· Easy plug-and-play installation
· MSA (Multi Source Agreement) compliant
· Hot pluggable
· Connector: 1x LC Duplex
· 1000Base-LX - For Long Haul
· Wavelength: 1310nm
· Transmission power: minimum -8 dBm, maximum -3 dBm
· Sensitivity receiving power: minimum -24 dBm
· For a Distance of up to 20km
· Suitable for 09/125µm Singlemode Fiber Cables
· Safe fast-locking mechanism
· 3.3V power supply· 3COM-compatible 1.25 Gbps SFP Module
· up to 20km
· Singlemode
· LC Duplex Connector
· 1000Base-LX
· 1310nm
· DIGITUS Professional

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!