Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Patchkabel Glasvezel  OS2 Duplex  ST/ST 0.5 meter
Patchkabel Glasvezel OS2 Duplex ST/ST 0.5 meter
€11,76 Excl. BTW
€14,23 Incl. BTW

Patchkabel Glasvezel OS2 Duplex ST/ST 0.5 meter

€11,76 Excl. BTW
€14,23 Incl. BTW
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1-2 werkdagen
Je hebt nog counting... uur
SKU:002249
Informatie
  • Patchkabel Glasvezel OM2 Duplex ST/ST 0.5 meter
  • ST / ST Connector
  • Connector met ceramice ferrule
  • Multimode
  • Duplex
  • I-VH 2G
  • 50/125µ
  • Halogeen vrij
  • 50/125µm fiber 
  • Fiber class OM 2
  • Kabel diameter 3 mm
  • Connectors met twee kleuren connector
  • Kabel kleur oranje
  • Per stuk verpakt met test rapport
  • Up to 1 Gbit Ethernet
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!