Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Patchkabel Glasvezel Duplex SC (APC)>SC  - OS1 - 7 mtr.
Patchkabel Glasvezel Duplex SC (APC)>SC - OS1 - 7 mtr.
€15,98 Excl. btw
€19,34 Incl. btw

Patchkabel Glasvezel Duplex SC (APC)>SC - OS1 - 7 mtr.

€15,98 Excl. btw
€19,34 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 2-4 werkdagen
Je hebt nog counting... uur
SKU:015784
Informatie

Duplex Glasvezel Patchkabel SC (APC)>SC  09/125 µ OS1

· Duplex cable
· LSOH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 3 mm
· SC (APC) to SC
· Singlemode 09/125 µ
· Duplex

Type Singlemode (OS1)
Connector Zijde A SC/APC
Connector Zijde B SC/PC
Vorm Duplex
Buitenmantel LSZH
Kleur Buitenmantel Geel
Insertion Loss < 0,18 dB
Return Loss 55 dB (PC), 65 dB (APC)
Testmethode Individueel getest
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!