Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 LC/LC - 10 meter
Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 LC/LC - 10 meter
€18,36 Excl. btw
€22,22 Incl. btw

Glasvezel Patchkabel Singlemode 9/125 OS2 LC/LC - 10 meter

€18,36 Excl. btw
€22,22 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen  
Je hebt nog counting... uur
SKU:224795
Informatie

ACT Fiber Optic Patchkabel OS2

 

  • LC to LC
  • Singlemode
  • 09/125 µ
  • Duplex
  • Lengte 10 meter
Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!