Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Glasvezel Patchkabel OM3 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 40mtr
Glasvezel Patchkabel OM3 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 40mtr
€198,14 Excl. btw
€239,75 Incl. btw

Glasvezel Patchkabel OM3 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 40mtr

€198,14 Excl. btw
€239,75 Incl. btw
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1 werkdag
Je hebt nog counting... uur
SKU:375763
Informatie

Glasvezel Patchkabel OM3 in/outdoor 8 voudig LC-LC - 40mtr

· LSZH
· Connector with ceramic ferrule
· Cable diameter 4.8 x 2.8
· 8X LC
· OM3
· Diam. 6 mm
· Length 40 m
·

 

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!