Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Duplex Glasvezel PatchkabelOS2  LC>SC 50 meter
Duplex Glasvezel PatchkabelOS2 LC>SC 50 meter
€41,48 Excl. btw
€50,19 Incl. btw
Stukprijs : €41,48 /

Duplex Glasvezel PatchkabelOS2 LC>SC 50 meter

€41,48 Excl. btw
€50,19 Incl. btw
Stukprijs : €41,48 /
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen  
Je hebt nog counting... uur
SKU:227505
Informatie

Duplex Glasvezel Patchkabel LC>SC 09/125 æ OS2

ú Duplex cable
ú LSOH
ú Connector with ceramic ferrule
ú Cable diameter 3 mm
ú Single packed with test-report
ú LC to SC
ú OS2
ú Singlemode 09/125 æ
ú Duplex


Category Minimum modal bandwidth
850 nm / 1310 nm
100 Mb - 100BASE-FX 1 Gb (1000 Mb) - 1000BASE-SX 10 Gb - 10GBASE-SR 40 Gb Ethernet 100 Gb Ethernet
OM1 (62.5/125) 200 / - MHz·km up to 2000 meters 275 meters  33 meters Not supported Not supported
OM2 (50/125) 500 / - MHz·km up to 2000 meters  550 meters  82 meters  Not supported Not supported
OM3 (50/125) 1500 / 2000 MHz·km up to 2000 meters  550 meters 300 meters 100 meters

330 meters QSFP+ eSR4

100 meters
OM4 (50/125) 3500 / 4700 MHz·km up to 2000 meters  1000 meters  550 meters 150 meters

550 meters QSFP+ eSR4

150 meters

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!