Winkelwagen
U heeft geen artikelen in uw winkelwagen
Convertor Glasvezel Multimode - SC (dpx) /  RJ45 - 1310nm, up to 2 km - Fast Ethernet
Convertor Glasvezel Multimode - SC (dpx) / RJ45 - 1310nm, up to 2 km - Fast Ethernet
€39,95 Excl. BTW
€48,34 Incl. BTW

Convertor Glasvezel Multimode - SC (dpx) / RJ45 - 1310nm, up to 2 km - Fast Ethernet

€39,95 Excl. BTW
€48,34 Incl. BTW
Maak een keuze: *
Leverbaar binnen 1-2 werkdagen
Je hebt nog counting... uur
SKU:293095
Informatie

- Zet kabel gebaseerde netwerksignalen om in glasvezelsignalen
- Hoge kwaliteit en hoogste beveiliging tegen uitvallen
- Automatische herkenning van full en half duplex
- Automatische kabelherkenning aan de RJ-45 poort
- Diagnose Led's voor controlle van status en activiteit
- Standalone converter met externe voeding
- Auto MDI / MDI-X
- 10/100 Base - TX 100 Base FX
- Multimode Dual fiber
- Afstand tot 2 km
- SC connector / RJ45 connector
- Afmeting 95 x 71 x 26 mm

Gebruikshandleiding (NL)

Manual (En)

Reviews
average of 0 review(s)
Geen reviews gevonden
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review
Schrijf uw beoordeling!